-->

Σελίδες

Κυριακή 16 Μαΐου 2010

ΣΤΟΝ ΚΟΥΒΑ

Εδώ θα έχετε την ευκαιρία να πάτε στον κουβά! Το πιο πιθανό σενάριο είναι αυτό και όχι να πάτε ταμείο, τουλάχιστον το παραδεχόμαστε και δεν λέμε ότι έχουμε standar και σίγουρα παιχνίδια όπως άλλοι κουβάδες. Το μέλλον θα δείξει τι θα μας φέρει ...

ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ 16/5:

1. ΠΑΟΚ- ΑΕΚ:  Εγώ πιστεύω ότι οι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ έχουν μείνει στους πανηγυρισμούς από την προκρισή τους στα προκριματικά του Champions League και στο "πρωτάθλημα" που κατέκτησαν ύστερα απο 23 χρόνια, έστω κι αν αυτό είναι για ta play off. Τα ρεπορτάζ λένε ότι δύο μέρες το "μπουζούκι" πήγε σύννεφο.....οπότε που μυαλό για μπάλα άντε να πετάξουν κανα βεγγαλικό με τους οπαδούς του ΠΑΟΚ......οπότε λέω 2

2. ΕΛΤΣΕ - ΘΕΛΤΑ: Έδω θα προτείνω 2 στοιχήματα. Πρώτον θεωρώ σιγουρό , οσό σιγουρος μπορείς να είσαι στο ποδόσφαιρο ότι το ημίχρονο θα λείξει και οι ομάδες θα έιναι ισόπαλες οπότε Χ ημίχρονο. η δεύτερη μου πρόταση έιναι και X τελικό καθώς ένα ρεπορτάζ απο Ισπανία μεριά έδειχνε τους δύο προέδρους να το γλεντάν σε clubακι....Οπότε για άνοδο ή κάθοδο δε πάει κανείς ας το φέρουμε 1 που είμαστε και φιλαράκια και με είχες κερδίσει στον πρώτο γύρο.

Αυτά τα όλίγα για σήμερα παίδες!!!Είμαστε ανοιχτοί σε προτάσεις και σχόλια......αντέ βουρ στον ΚΟΥΒΑ

Με εκτίμηση
Ακάλυπτος_Ν

Απογευματινές και βραδυνές προβλέψεις:

Για όσους δεν είναι ικανοποιημένοι με τον κουβά και θέλουν να πιάσουν την ...''χωματερή'', παρακάτω σας έχω μερικές ακόμη προβλέψεις:

1. ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ-ΝΟΙΣΤΑΝΤ (17:30)
Τελικός κυπέλου Αυστρίας. Οι 2 ομάδες αναμετρούνται για 4η φορά φέτος. Στα προηγούμενα παιχνίδια, η Στουρμ είχε επικρατήσει στο ένα 3-0, ενώ τα άλλα δύο έληξαν ισόπαλα χωρίς γκολ.
Γιατί λοιπόν να μη ρισκάρουμε υπέρ μιας ομάδας που σε 3 αγώνες δεν έχει δεκτεί γκολ από την αντίπαλό της?
Πρόβλεψη: 1

2.ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (21:15)
Πολύ παίζεται το διπλό σε αυτό το παιχνίδι, μιας και στον Πάοκ το έχουν δει σα γιορτή το σημερινό ματς μετά και την επιτυχία της ομάδας να βγει στα προκριματικά του Champions League, ενώ από την άλλη η Αεκ θέλει να το εκμεταλλευτεί ώστε να κυνηγήσει τη 2η θέση στα play-off που σημαίνει συμμετοχή στον 4ο προκριματικό γύρο του Europa League. Ας μην κρυβόμαστε, σίγουρα ο δικέφαλος του βορρά δε θα ήθελε και τόσο πολύ να ''βοηθήσει'' τους ερυθρόλευκους και πόσο μάλλον τον συμπολίτη  Άρη, οπότε δεν καίγεται για το ματς. Προβλέπω λοιπόν τουλάχιστο για το 1ο ημίχρονο μια ισοπαλία, μιας και η Αεκ δε θα τα δώσει όλα από το 1ο ημίχρονο στο να προσπαθήσει να χαλάσει τη γιορτή των Θεσσαλονικιών. Τώρα για το δεύτερο ημίχρονο, δε θα βάλω το χέρι μου στη φωτιά...
Πρόβλεψη: Χ ημίχρονο

Καλή επιτυχία και ... με ρέγουλα παίδες!